Üyeliğiniz, sizden istenilen evraklar tarafımıza gönderildikten sonra, üyelik komisyonu tarafından 1 ay içinde aktif hale getirilecektir.

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra istenilen evrakları “dosya yükle” butonundan yükleyiniz.

Üyelik Formu
Üyelik başvuru formunu ıslak imzanız ile birlikte doldurup taratarak yükleyiniz. Formu indirmek için<a href="https://www.turkebelerdernegi.org/wp-content/uploads/2019/04/ebeler-derneg%CC%86i-u%CC%88yelik-formu-2019.pdf" target="_blank"> tıklayınız</a>

Sizden istenilen evraklar:

  1. Türk Ebeler Derneği Üyelik Başvuru Formu indir
  2. 2 Adet vesikalık fotoğraf (elektronik ortamda da olabilir)
  3. Diploma / Çıkış Belgesi / Öğrenci Belgesi Fotokopisi,
  4. Yıllık üyelik aidatı olan 50 (Elli) TL
    (Türkiye İş Bankası Cebeci/ Ankara şube kodu: 4205-Cebeci/ Ankara (IBAN:TR85 0006 4000 0014 2052 4207 50)) ya da buradan ödeyebilirsiniz

Not 1: Yıllık aidatınızın düzenli olarak ödenebilmesi için, maaşınızı aldığınız bankaya bir dilekçe ile talimat verebilirsiniz.

Not 2: Üyelik başvuruları, en geç 30 gün içinde yönetim kurulu tarafından üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanıp, başvuru sahibine duyurulur.  Başvurusu kabul edilen üye, üye kayıt defterine kaydedilir, e-üyelik kartı düzenlenerek gönderilir.

Not 3: Üyelerimizin aidat ödemelerini üye ismiyle yapması oldukça önemlidir. Üye ismi ile yapılmayan ödemelerde (toplu ödemeler dahil) dekont veya makbuzlara ait isim listeleri üyelik komisyonu başkanlığına gönderilmelidir.